Галичина.Інфо
Навчання у школах Львова від завтра призупинено
Від завтра у школах Львова призупиняють навчальний процес на два дні (четвер та п’ятницю), у зв'язку із сильними морозами. Таке рішення було прийнято під час наради під керівництвом міського голови Львова Андрія Садового. Нагадаємо, раніше начальник Головного управління освіти Львівської ОДА Михайло Брегін повідомив, що у Львівській області школи Бориславського, Стрийського, Бродівського, Буського, Дрогобицького, Жовківського, Миколаївського та інших районів роблять перерву в навчанні через значне зниження температури повітря.
Рекомендовано до перегляду:
Усі права застережено.
Передруки без зворотнього посилання заборонено.
galychyna.info © 2010-2015