Галичина.Інфо

Словацькі депутати оголилися, щоб з них зняли недоторканність

Словацькі депутати оголилися, щоб з них зняли недоторканність Словацькі депутати роздяглися догола на підтримку скасування парламентської недоторканності. До неординарної акції вдалися члени партії SaS ("Свобода і солідарність"). Політики – чоловіки та жінки – оголилися перед об'єктивом камери, прикриваючись лише плакатом з написом "Зніміть з депутатів імунітет".

Як розповіли в партії, таким чином вони збираються закликати членів парламенту нарешті проголосувати за скасування депутатської недоторканності, адже "законодавці такі ж люди, як і всі інші". Зазначимо, що ліберально спрямована SaS (третя за величиною фракція в словацькому парламенті) вже кілька років послідовно виступає за урізання привілеїв політиків і чиновників.

У 2010 році з ініціативи партії пройшов референдум, на який були винесені питання про скасування парламентського імунітету та зменшення кількості парламентаріїв зі 150 до 100. Однак він провалився через низьку явку виборців.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Словацькі депутати оголилися, щоб з них зняли недоторканність
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2015