Галичина.Інфо

У Тернополі горів павільйон на центральному ринку

У Тернополі горів павільйон на центральному ринку 1 лютого у Тернополі в приміщенні одного з торгових павільйонів на центральному ринку сталася пожежа. Горіла двохповерхова будівля торгового комплексу промислових товарів "Південний".

Існувала загроза перекидання полум’я на сусідні легкозаймисті будівлі, покриті, переважно, пластиковою вагонкою. Споруду відключили від електропостачання. Полум’я швидко розповсюджувалося всередині будівлі, де розташовуються магазини побутової техніки, побутової хімії, сільськогосподарських хімікатів, електричного обладнання та інші. Продукція, яка там знаходилась, легко займалась, виділяючи при горінні небезпечний токсичний дим. На місці події працювали 30 співробітників Тернопільського гарнізону У МНС та 6 одиниць пожежно-рятувальної техніки. Додатково до ліквідації залучалася місцева пожежна команда Тернополя.

Орієнтовна площа пожежі становила близько 300 кв. м. Причина виникнення та завдані матеріальні збитки встановлюються.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Тернополі горів павільйон на центральному ринку
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2015