Галичина.Інфо

Тибетські монахи у Китаї продовжують самоспалення

Тибетські монахи у Китаї продовжують самоспалення Ще три людини здійснили самоспалення в Китаї на протест проти політики Пекіна щодо тибетців, повідомило в неділю Радіо Вільна Азія. Самоспалення були здійснені в п’ятницю в повіті Сертар, відомому також за китайською назвою Седа, Ґардзе-Тибетського автономного округу, де живуть переважно тибетці за національністю, в провінції Сичуань у центральній частині країни; одна людина загинула, інші двоє перебувають у лікарні в тяжкому стані. Водночас зі сторони місцевої влади агентству Associated Press заявили, що нічого подібного взагалі не було.

Якщо інцидент підтвердиться, то кількість тибетців, які від весни минулого року здійснювали самоспалення в цьому регіоні, зросте до принаймні 19. Більшість їх – нинішні чи колишні ченці або черниці. Близько десяти з них загинули.
Таким чином вони, як вважають, виявляли протести проти політики китайського уряду щодо тибетської меншини, яка, на думку критиків влади Китаю, зазнає придушень у релігійній і культурній сферах.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Тибетські монахи у Китаї продовжують самоспалення
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2015