Американський виробник фото- і відеотехніки Eastman Kodak планує припинити виробництво цифрових фото- і відеокамер у першій половині 2012 року, щоб зменшити витрати. Крім цього, компанія зніме з виробництва кишенькові відеокамери й цифрові рамки для фотографій. Щоб провести проект по згортанню зазначених вище виробництв, компанії доведеться витратити близько $ 30 млн.Разом із тим, американський розробник збирається доповнювати свій пакет ліцензій у рамках програми по брендовому ліцензуванню і зберегти операції в сфері техніки для друку.
Гігант фотоіндустрії і піонер в галузі фотографічної техніки останнім часом страждав від падіння попиту на свою продукцію, оскільки йому не вдалося швидко адаптуватися до більш сучасних технологій.
Нагадаємо, в січні Kodak заявив про банкрутство.
Компанія була заснована Джорджем Істманом 1880 року у Нью-Йорку для створення фотопластинок.