Галичина.Інфо
На день Валентина у Львові створять двометрове серце з льоду
14 лютого у День святого Валентина в «Ice-House» на пл. Ринок у Львові створять двометрове серце з льоду. Про це повідомили у прес-службі Львівської міської ради. «Серце прикрасять трояндами як спогад про львівську легенду про парубка Франческо, який закохався у молоду дівчину. Але та не відповіла взаємністю. Хлопець довго страждав, щодня приходячи до її дому. Однієї морозної ночі хлопець замерз під балконом коханої, а його серце перетворилось у крижинку. Коли молода дівчина побачила його закам’яніле тіло, вона поцілувало його. Серце розтануло і зацвіло трояндами», – зазначено в повідомлені. Організатор заходу ТзОВ «Львівські ярмарки».
Рекомендовано до перегляду:
Усі права застережено.
Передруки без зворотнього посилання заборонено.
galychyna.info © 2010-2015