Технічний збій у комп'ютерній системі Національного банку Австралії став причиною великих неприємностей загальнонаціонального масштабу, повідомляє Укрінформ із посиланням на австралійські ЗМІ. Власники електронних карток не можуть зняти гроші у банкоматах, провести інші операції. У мережі навіть почали поширюватися чутки про банкрутство банку.Представники регулятора (NAB) підтвердили факт збою у роботі його комп'ютерних систем і заявили, що технічні служби все роблять для усунення неполадок і якнайшвидшого відновлення нормальної роботи інфраструктури банку. Тим часом ряд торгових мереж Австралії повідомив про свої великі втрати у зв'язку із припиненням платежів, що змушує їх подати в суд на NAB.