Галичина.Інфо

Торік у світі загинуло 46 журналістів

Торік у світі загинуло 46 журналістів У 2011 році в усьому світі унаслідок спланованих убивств або виконання небезпечних професійних завдань загинули 46 журналістів. Такі дані наводить міжнародний Комітет захисту журналістів у своїй щорічній доповіді «Напади на пресу-2011».

За даними організації, яка базується у Нью-Йорку, торік Пакистан був найнебезпечнішим місцем для роботи журналістів. Тут були вбиті семеро представників цієї професії.

В Іраку загинули п’ять журналістів, стільки ж передчасно пішли з життя у Лівії. У цілому під час подій «арабської весни» на Близькому Сході та в Африці убиті 15 журналістів.

179 журналістів були торік заарештовані – це найвищий показник з 1990 року. Перед веде Іран – 42 в’язні. У Середній Азії найважче працювати журналістам в Узбекистані, де п’ятеро колег перебувають за ґратами.

Влада у Китаї, Сирії та Єгипті докладає багато зусиль, щоб засоби масової інформації в цих країнах подавали вигідну урядові картину, ідеться в доповіді Комітету захисту журналістів.

Нагадаємо, за інформацією Міжнародного інституту преси 2011 року в світі загинуло 82 журналісти.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Торік у світі загинуло 46 журналістів
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2015