Галичина.Інфо

У Польщі вшановують 366 загиблих під Павлокомою Галичан

У Польщі вшановують 366 загиблих під Павлокомою Галичан 4 березня 2012 року відбуваються заходи з вшанування 67 роковин загибелі 366 Галичан, які трагічно загинули у селі Павлокома Республіки Польща.

До складу делегації, яка відвідує Польщувходять представники Львівської ОДА, обласної ради, громадських організацій депортованих українців.
Відтак, упрограмі заходів: панахидана Меморіалі трагічно загиблим 366 українцям, покладання квітів до Меморіалута віче з нагоди 67-ї річниці трагедії села Павлокома.

Напередодні Другої світової війни Павлокома налічувала 1370 мешканців, у тому числі 1190 українців, 170 поляків і десять євреїв. Усі міжвоєнні та воєнні 1940-ві роки село було відоме високим рівнем української національної свідомості. 3 березня 1945 року команда поручника львівської АК Юзефа Бісса «Вацлава» в жорстокий спосіб позбавили життя 365 павлокомських українців разом із місцевим парохом о. Володимиром Лемцьом.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Польщі вшановують 366 загиблих під Павлокомою Галичан
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2015