Монастир, в якому розміщувалась Сокальська виправна колонія, після пожежі передадуть місцевій громаді для створення музею. Про це повідомив начальник управління Державного департаменту України з питань виконання покарань у Львівській області Михайло Дзюдзь.Нагадаємо, 27 березня, у виправній колонії №47 сталася пожежа, внаслідок якої довелося евакуювати 150 в’язнів. Пожежу ліквідували близько 18:35. Постраждалих серед в’язнів немає. 68 довічно ув’язнених з колонії, де 27 березня сталася пожежа, перевезли до Львівського СІЗО.
Правоохоронці розглядають дві версії виникнення пожежі в Сокальській колонії на Львівщині. Перша - підпал, друга версія пов’язана із порушенням правил пожежної безпеки. За попередніми підрахунками, пожежа у колонії на Львівщині завдала збитків на півмільйона гривень.
У римо-католицькому монастирі отців-Бернардинів, зведеному на початку ХVII століття, з 1958 року працював пенітенціарний заклад. Там здійснювалися лише поточні ремонти. Свого часу монастир був місцем паломництва прочан до чудотворної ікони Сокальської Богоматері. На стінах колишньої сакральної споруди збереглись мистецькі ескізи та фрески, які можуть зацікавити туристів.