Галичина.Інфо

20-22 квітня в Тернополі "Гамселитиме!"

20-22 квітня в Тернополі "Гамселитиме!" З 20 квітня до 22 квітняв Тернополі відбудеться "Фестиваль електронної музики Гамселить!". Абонемент на весь фестиваль коштує 50 гривень. Організатори фестивалю - Pincet, ZSUF, Ravebox.








20 квітня (п'ятниця)
Рейв – Коза Бар – 21:00-2:00

DJ GoLets
DJ Loki Lander
zavgosp (dj)
Відео-інсталяція – Андрій Базюта
Вхід – 25 гривень

21 квітня (субота)
Експериментальна музика – галерея Бункермуз – 20:00-3:00

V4W.ENKO (Київ)
Mokri Dereva (Київ)
ZSUF (Тернопіль)
The Workers (Львів)
zavgosp (live) (Тернопіль)
Відео-інсталяція – Андрій Базюта
Вхід – 30 гривень

22 квітня (неділя)
Електронна імпровізація + поезія – галерея Бункермуз – 18:00-22:00

Drumтиatr: Іздрик та Семенчук (Львів)
Андрій Антоновський (Барселона)
ZSUF + Завадський (Тернопіль)
Ecotone + Шубєнков (Львів)
& friends (Тернопіль)
Вхід – 15 гривень

Рекомендовано до перегляду:

» » » 20-22 квітня в Тернополі "Гамселитиме!"
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2015