Новий термінал львівського аеропорту уже працює. Сьогодні, 13 квітня, о 18.00 відбувся перший міжнародний авіарейс до Дортмунда (Німеччина). Рейс здійснила компанія «Wizz Air». На сьогодні це єдиний рейс.Нагадаємо, вчора, 12 квітня, відбулось урочисте відкриття нового терміналу за участю ППрезидента УЄФА Мішеля Платіні.
«На сьогодні Львів приймає приблизно 1 млн туристів в рік. Більшість – це, звичайно, українці, але дуже багато людей приїжджає з Європи, Азії, Америки. І наявність нового терміналу, нової злітно-посадкової смуги дає можливість суттєво збільшити кількість авіарейсів до Львова, щоб увесь світ побачив цю прекрасну перлину. Адже Львів - це останній діамант, який для себе світ ще не відкрив», - зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.