Галичина.Інфо

У Львові вперше вручили премію Бальзака

У Львові вперше вручили премію Бальзака 18 квітня у Львові вперше вручили премію імені відомого французького письменника Оноре де Бальзака. Її отримав переможець конкурсу на найкращий бюст Оноре де Бальзака серед студентів, що навчаються на скульпторів у Львівській національній академії мистецтв. Журі обрало переможцем Володимира Семківа, який виготовив бюст «Оноре». У якості подарунку йому вручили квиток до Парижа і назад.

Як розповів директор «Альянс Франсез» та представник Посольства Франції у Львові Жером Ваннепен, премія – це новація цьогорічної «Французької весни» у Львові. З його слів, участь в конкурсі взяло 22 студенти ЛНАМу. Переможця обрало журі, до складу якого увійшли: ректор академії Андрій Бокотей, генеральний директор Львівського національного музею ім. Андрея Шептицького Ігор Кожан, консул Генерального консульства Чеської Республіки у Львові Мартіна Павлітова-Мухова.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові вперше вручили премію Бальзака
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2015