Вчора, 22 квітня, львів’янка Наталія Остап’юк перемогла у Національному чемпіонаті баріста України у Львові. У чемпіонаті взяло участь 26 осіб з усієї України.Наталія Остап’юк зазначила, що перемога стала для неї приємною несподіванкою. «Нам дали 15 хвилин на презентацію. Ми повинні були приготувати, розказати і подати 4 капучіно, 4 еспрессо і 4 авторські напої. Авторський напій я задумала як легкий коктейль, який можна подавати у кнайпах», - розповіла Наталія Остап’юк, що представляла кав’ярню «Світ кави». 10-15 червня вона представлятиме Україну на Чемпіонаті світу баріста у Відні.