З 5 червня у тимчасовому режимі, на період проведення чемпіонату Європи з футболу 2012 року, відкрито пункт пропуску «Угринів - Долгобичув». Пункт пропуску доступний для всіх громадян. За перші два дні його перетнуло біля 150 транспортних засобів.Орім цього, 5 червня з 8.00 год. пункти пропуску "Краковець", "Рава-Руська" та "Шегині" почали працювати в режимі Євро-2012:
- митний та прикордонний догляд здійснюється один раз на польській території (принцип однієї зупинки);
- для вболівальників Євро 2012 створені окремі смуги руху.