Галичина.Інфо

Костел Єзуїтів у Львові підсвітили бельгійські фахівці

Костел Єзуїтів у Львові підсвітили бельгійські фахівці 8 липня о 22:00 у Львові вперше увімкнули підсвітку церкви Петра і Павла (костел Єзуїтів). Відтепер львів’яни і туристи зможуть милуватися красою костелу і ввечері.

На площі перед храмом зібралося кількасот львів’ян та гостей міста. Символічну стрічку перерізали міський голова Львова Андрій Садовий, настоятель храму о. Степан Сус, Почесний консул Королівства Бельгія у Львові Ярослав Гарцула та директор з правових питань і корпоративних відносин ПАО «САН ІнБев Україна» Денис Хренов.
«Це велике свято світла для нашого храму. Тішимося, що знайшлися люди, готові подарувати світло цій святині, яка була мовчазним свідком довгий час у місті. Ще одне цікаве місце, ще одна сакральна споруда у місті буде давати світло», – сказав о. Степан Сус.
Він нагадав, що рівно два роки тому храм було передано УГКЦ, і назвав підключення ілюмінації на будівлі костелу знаковою подією.
Водночас міський голова Львова наголосив, що хотів би, аби всі важливі будівлі у місті мали таку підсвітку. «Щоб підприємці долучались, державна влада», – зауважив Андрій Садовий і додав, що добре було б підсвітити ЛНУ ім. І.Франка, Львівську політехніку, будівлю ДПА тощо.
Ярослав Гарцула водночас зазначив, що костел Єзуїтів – це перлина Львова і він потребує значних інвестицій на відновлення. За його словами, освітлення на храмі обладнали бельгійські фахівці, підтримку в облаштуванні підсвітки надала компанія «САН ІнБев Україна».

Рекомендовано до перегляду:

» » » Костел Єзуїтів у Львові підсвітили бельгійські фахівці
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2015