Галичина.Інфо

У Винниках хочуть запустити фунікулер від скель до озера

У Винниках хочуть запустити фунікулер від скель до озера Генеральний проект розвитку міста Винники передбачає залучення «Чортових скель» (Винники) для створення потужного рекреаційного комплексу. За попереднім задумом, один фунікулер курсуватиме від «Чортових скель» до майданчика біля очної лікарні і ще один – до самого озера.

«У цій зоні буде передбачено два фунікулери і лижний спуск до 1000 м, - розповіла речниця Винниківської міськради Юлія Кухар. – Якщо проект буде успішно реалізований, «Чортові скелі» можна залучати до проведення Олімпіади, тренування спортсменів. Для цього містечко має умови – ліси, озера, скелі та рівнини».

Залучення цієї зони до тренувального центру надихнув досвід чеського міста-побратима Винник – Міловіце. «Це місто подібне до нас за кількістю населення, історичним розвитком, там проживає чимало колишніх військовиків так як у нас, навколо ліси і озера, - розповідає міський голова Винник Сергій Уваров. - В околицях Міловіце споруджують з танкової дивізії центр для екстремалів, де проходять різноманітні шоу, заняття, конкурси екстремалів. Проект наразі на стадії завершення, і він передбачає досить великий потік туристів».

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Винниках хочуть запустити фунікулер від скель до озера
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2015