Україна та Корея у жовтні планують підписати угоду про запровадження спрощеного візового режиму для власників службових паспортів. Про це йшлося під час зустрічі Прем’єр-міністра України та Уповноваженого Президента Республіки Корея Лі Дже О, яка відбулася сьогодні в Будинку Уряду.Лі Дже О зазначив, що 6 жовтня поточного року Міністр закордонних справ та торгівлі Республіки Корея відвідає з візитом Україну. В рамках цього візиту сторони готові підписати Угоду про безвізовий режим для офіційних представників держав. «Ми сподіваємося, що ця робота буде продовжена, і зрештою безвізовий режим буде встановлений для всіх громадян», - наголосив Уповноважений Президента Кореї.