У Львові на стадіоні навчально-спортивної бази обласної організації ФСТ «Динамо» 9-15 вересня відбуватимуться Міжнародні змагання зі стрільби з лука «Золота осінь - 2012». Фінальна частина турніру відбудеться у центральній частині Львова - біля Бернардинської стіни на площі Митній.Львів для стрільби з лука є історичним містом, саме тут у 1931 році було створено Міжнародну федерацію стрільби з лука (FITA). Саме у Львові відбувся і перший чемпіонат світу, саме у Львові народилася, мешкає, вчиться, працює найбільша кількість лучників України, чиї імена назавжди залишилися в історії цього виду спорту, як чемпіонів та рекордсменів світу та Європи ще з часів, коли стрільба з лука робила перші кроки на світовій арені. А «Золота осінь 2012» є основним рейтинговим змаганням лучного сезону України. Важливою метою цих змагань є прагнення Львівщини до включення Міжнародного турніру «Золота осінь» до світового рейтингу, що значно розширить географію учасників та підвищить статус змагань.