Реконструкцію вулиці Лесі Українки планують завершити до середини листопада. Про це сьогодні, 17 вересня, під час брифінгу повідомив міський голова Андрій Садовий.«До середини листопада роботи будуть повністю завершені. Вартість робіт – 10 млн 100 тис., але ми спробуємо зменшити цю суму. Ще одна із вулиць нашого міста стане привітною. Тут збільшиться кількість атракцій, збільшиться кількість робочих місць», - сказав міський голова Львова Андрій Садовий. Ремонтні роботи проводить ВАТ «ЛСБМУ-1». Проектом передбачено реконструкцію дорожнього покриття проїзної частини, тротуарів, реконструкцію дорожньо-каналізаційних мереж, замощення бруківкою проїзної частини. Ремонтом також передбачено заміну водопроводів. Вже виконано 40% робіт.
Під час ремонтних робіт знайшли залишки оборонного муру Низького замку. «Ми ведемо роботи біля будинку №7 з виявлення вежі. Поки що вежі ми не знайшли», - розповів молодший науковий співробітник Рятівної археологічної служби Інституту археології НАНУ Остап Лазурко. Він також повідомив, що на вулиці Лесі Українки проведуть трасування і мур Низького Замку відзнакуюють іншим кольором бруківки. Також планують підняти вежу пивоварів, яку також знайшли на вулиці Лесі Українки. Також знайшли залишки 10 веж і зараз археологи проводять роботи з консервації та музеєфікації збережених елементів першої лінії фортифікацій Львова.
Нагадаємо, на ремонт вул. Лесі Українки у центрі Львова з державного бюджету передбачено субвенцію у 4,3 млн грн, з міського – 6 млн грн. Після ремонту вулиця увійде до пішохідної зони.