У Львові відновлюють давні традиції. Місто вперше за тринадцять років прийняло великий ватерпольний турнір. За Кубок України борються десять найкращих команд України і Галичини. Вперше за тривалий період львівське "Динамо" стало господарем великого турніру. Це додає наснаги Галичанам. На Кубку України їх влаштує лише перемога.Десять команд розбили на дві групи. Переможці квінтетів потраплять у фінал. Восьмим гравцем для "Динамо" стане уболівальник.
Організатор турніру – товариство "Динамо" упевнене, що Кубок України дасть поштовх для розвитку цього виду спорту.
Генеральними спонсорами Кубка України стали готелі "Святослав" та "Гранд-Готель", а також ІСМ.
Фінальний матч відбудеться в суботу о 14.00.