У неділю, 30 вересня, у с.Воля-Заліська (Прикарпатське воєводство) відбудеться освячення Меморіального комплексу українцям, загиблим у 1944 - 1947 роках. Після освячення відбудеться громадське віче, яке організовує Львівське товариство «Надсяння».Нагадаємо, що переговори щодо впорядкування українського греко-католицького кладовища у селі Воля-Заліська, що на території Республіки Польща, розпочалися у 2006 році. У 2008 році було погоджено проект впорядкування цвинтаря, розпочалися будівельні роботи. Але коштів з державного бюджету було недостатньо, щоб завершити Меморіальний комплекс і впорядкувати могили. У 2011 році депутати Львівської обласної ради виділили кошти з обласного бюджету на завершення будівництва Меморіального комплексу.