Галичина.Інфо

У Коломиї відкрили Музей національно-визвольної боротьби

У Коломиї відкрили Музей національно-визвольної боротьби 14 жовтня, на свято Покрови Пресвятої Богородиці, до 70-річчя з дня створення Української Повстанської Армії у Коломиї відкрили Музей національно-визвольної боротьби. Розташувався він у відремонтованому підвалі Музею історії міста Коломиї.

«Це вперше за довгий час влада реально допомогла музеєві і посприяла у виділенні коштів на ремонт та створення експозиції», – наголосив директор закладу Михайло Арсак.
Мирослава Кочержук, науковий співробітник Музею історії міста Коломиї розповіла, що експозиція складається переважно з фотографій. Більшість світлин до музею потрапила з приватних колекцій.

Перерізали червоно-чорну стрічку перед входом до Коломийського музею національно-визвольної боротьби сотенний УПА Мирослав Симчич, голова міста Ігор Слюзар та голова Коломийської РДА Михайло Негрич.
Першими відвідувачами стали ветерани-воїни УПА.

Експозиція на разі ще не повна, тож наукові працівники музею ще вивчають і систематизують матеріал і в майбутньому буде відкрито ще дві виставкових зали.

Нагадаємо, до річниці Української повстанської армії 13 жовтня у Львові також відкрили Музей визвольної боротьби.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Коломиї відкрили Музей національно-визвольної боротьби
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2015