Галичина.Інфо

Реставратори завершили дворічну роботу над вівтарем "Голгофа"

Реставратори завершили дворічну роботу над вівтарем "Голгофа" Реставратори закінчили роботу з відновлення дерев’яного вівтаря «Голгофа», який розташований у Вірменському подвір`ї.

Як розповіла начальник управління охорони історичного середовища Лілія Онищенко, зараз вівтар монтують на попереднє місце у Вірменському подвір’ї. Львів’яни та гості міста зможуть побачити його вкінці листопада, повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

Нагадаємо, дерев’яний вівтар «Голгофа» реставрували два роки у межах проекту «Збереження спільної культурної спадщини», партнерами якого є Львівська міська рада та Міністерства культури та національної спадщини Польщі.

На цей час вівтар було демонтовано і на його місці встановлено інформаційний банер. Роботи з реставрації вівтаря проводили у спеціально виділеному приміщенні Вірменської катедри.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Реставратори завершили дворічну роботу над вівтарем "Голгофа"
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2015