Галичина.Інфо

У Львові помолились за полеглих в 1918-1919 роках

У Львові помолились за полеглих в 1918-1919 роках Сьогодні, 1 листопада, римо- та греко-католики провели спільні молитви на меморіалі вояків Української галицької армії та Польських військових похованнях (Цвинтар Орлят) на Личаківському кладовищі у Львові. До молебну долучились Український католицький університет спільно з незалежним культурологічним часописом «Ї».

На молитву прийшли сотні людей, польське та українське духовенство, Генконсул Польщі у Львові Ярослав Дрозд, громадські діячі Мирослав Маринович, Тарас Возняк та багато інших. Також на спільну молитву до Львова прибули керівник управління у справах ветеранів та репресованих Польщі та секретар Ради охорони пам'яті боротьби і мучеництва Польщі. Спочатку молебень відбувся на території Цвинтаря Орлят, опісля – біля меморіалу УГА. Також тисячі білих, червоних, синіх і жовтих лампадок засвітили на могилах відвідувачі Личаківського кладовища.

Ярослав Дрозд сказав: «В цій молитві важливо те, що це вже стало традицією – спільно молитися, це сталий елемент нашого щоденного контакту. Тим більше, у День всіх святих, коли ми згадуємо, усіх, хто загинув, поляків і українців. Маю також додати, що й в час, поки є трохи дискусій після виборів в Україні – головне, що є час і серце до молитви».

Нагадаємо, у Львові поляки та Галичани традиційно вшановують полеглих у боях 1918-1919 років.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові помолились за полеглих в 1918-1919 роках
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2015