Галичина.Інфо
Центром Львова пройшов марш слави ЗУНР
4 листопада, центральними вулицями Львова пройшов марш слави Західноукраїнської народної республіки. Десятки львів'ян у формі Української Галицької Армії пройшли від площі Митної через проспект Свободи до площі Ринок у супроводі оркестру. Оркестр виконав відомі стрілецькі пісні та марші. Учасники маршу слави ЗУНР скандували "Слава!" Січовим стрільцям, що 94 роки тому допомогли проголосити створення ЗУНР.
Рекомендовано до перегляду:
Усі права застережено.
Передруки без зворотнього посилання заборонено.
galychyna.info © 2010-2015