Галичина.Інфо

Фахівці Естонії і Польщі навчатимуть у Львові е-урядування

Фахівці Естонії і Польщі навчатимуть у Львові е-урядування 15-16 листопада у Львові відбудеться Другий міжнародний форум «Електронне урядування – відкрита влада для мешканців». Участь візьмуть представники усіх міст обласного значення та 3 іноземні експерти.

Естонським досвідом впровадження електронного урядування поділиться представник Технологічного університету міста Таллін Індрек Джейкобсон. В їхній країні функціонує державний комітет «Естонська рада з інформатики», консультує уряд у питаннях інформаційної політики. Усі естонські міністерства та окружні уряди мають ІТ-директорів, які координують роботу у своїй сфері відповідальності. За статистикою, 76% населення Естонії користуються Всесвітньою мережею. 63% сімей мають комп’ютери вдома, 82% домашніх комп’ютерів підключені до Інтернету. В Естонії понад 700 громадських точок доступу в Інтернет, 51 на 100 тис. осіб. 94% податкових декларацій громадян та 97% декларацій підприємців подані в електронному вигляді (2011 рік). 94% банківських транзакцій проходять он-лайн. Естонія – на 1-му місці в Інтернет-банкінгу (наступні – Норвегія, Нідерланди, Нова Зеландія). Естонія посідає 24-те місце (з усіх 134-х Україна – на 75-му) в індексі мережевої готовності ООН. У серпні 2000 року уряд Естонії впровадив безпаперові засідання Кабінету з використанням системи веб-документів.

Досвід Польщі у впровадженні та використанні елементів електронного урядування в органах місцевої влади та, зокрема, роботу системи електронного документообігу та надання послуг для населення презентуватимуть представники міської ради Любліна Кшиштоф Лонка та Гжегож Гутніч.

Електронне урядування – один з найдієвіших шляхів зростання відкритості влади та підвищення її ефективності. Учасники форуму обговорять кращі практики міст України, де започатковане електронне урядування, та основні проблеми, з якими вони стикаються, а також обміняються досвідом та кращими практиками впровадження елементів е-урядування в органах місцевої та державної влади.

Форум відбуватиметься у приміщенні Львівської міської ради. Організаторами форуму «Електронне врядування – відкрита влада для мешканців» є Львівська міська рада та Координатор проектів ОБСЄ в Україні. Детальнішу інформацію про цьогорічний форум електронного урядування можна отримати за тел. (032) 297-58-09 або через запит на e-mail: e-gov@city-adm.lviv.ua.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Фахівці Естонії і Польщі навчатимуть у Львові е-урядування
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2015