19 грудня о 18:00 у Львові на площі перед Львівським національним театром опери та балету ім. Соломії Крушельницької урочисто відкриють головну ялинку міста. Прикрасять її автентичними яворівськими іграшками. Ялинку привезуть до Львова зі Славського лісництва. Висота святкової ялинки становитиме понад 15 метрів...З міського бюджету на встановлення,прикрашання та охорону виділено 55,5 тисяч гривень. Ілюмінацію та розважальну програму організують за кошти спонсорів.
Львівську ялинку запалюватиме міський голова разом із дітьми з сиротинців. Під час урочистого відкриття відбудеться концерт хорової капели «Дударик» та проекту «Сніжність». Особливістю цьогорічного відкриття стане трансляція ролику «Основні події Львова 2012 року».