З 4 до 9 січня 2013 року у Львові на базі санаторної школи-інтернату №1 відбудеться ХХХІІ дитячий міжнародний турнір з шашок «Золота шашка».
Як повідомили у Львівській ОДА, в програмі турніру передбачені командні змагання з шашок (класичні, блискавичні, командна естафета), змагання з міні-футболу, естафети «веселі старти» серед дітей 1997 р.н. та молодших. Участь у турнірі візьмуть понад 80 осіб з 5 країн Європи (Московія, Литва, Латвія, Білорусь, Молдова) та команди з України (міста Вінниця, Мелітополь Запорізької області, Турка Львівської області). Відкриття турніру відбудеться 5 січня 2013 року о 9:00 в школі-інтернаті №1, що на вулиці Остроградських, 1 у Львові.