Українська Спілка Іконописців відзначить 20-річчя своєї діяльності відкриттям виставки ікон. Виставка відкриється 17 січня о 16.00 у приміщенні виставкової зали при Львівській Архиєпархії Української греко-католицької церкви (пл. Св. Юра, 5? - подвір’я Собору Святого Юра). На виставці представлять близько 50 ікон художників, які є членами cпілки. Участь у церемонії відкриття візьме Владика Венедикт, єпископ-помічник Львівської Архиєпархії УГКЦ та представники Спілки.20 січня 2012 року у приміщенні Жовківського замку відбулися перші збори художників-іконописців, реставраторів, мистецтвознавців. Бажання до спільної праці, взаємної допомоги, організації семінарів, лекцій і обговорення насущних проблем, акцій зі збереження сакральної спадщини, допомоги у реалізації художників стали причиною об'єднання іконописців і створення Української Спілки Іконописців.