На акцію протесту, що відбулася 2 лютого в м. Червоноград Львівської області, вийшло від 3,5 до 5 тис. шахтарів. Акція шахтарів, які працюють на об’єктах ДП «Львіввугілля», розпочалася о 15:30 і тривала близько години. Паралельно, за його словами, схожа акція відбувалася і в Нововолинську. Шахтарі озвучили вимогу до представників влади зобов’язати компанію «ДТЕК Західенерго» негайно відновити закупівлю вугілля у ДП «Львіввугілля».Нагадаємо, 22 січня в Червонограді через закриття шахт у Львівській області та блокування рахунків ДП «Львіввугілля» мітингували 700 гірників. У профспілці гірників Львівщини інформують, що вже тиждень «ДТЕК Західенерго» не приймає вугілля з шахт ДП «Львіввугілля». Склади переповнені.
Тим часом, вчора «Львівобленерго» відключило електрику на кілька годин на восьми шахтах ДП «Львіввугілля» та на ДВАТ шахта «Надія».