Музикою девʼятьох дрибмарів анонсували тернополянам етнофестиваль "Черемош-фест", який відбудеться в карпатському селі Криворівня 11-12 травня.
У музичній програмі фестивалю братимуть участь колективи „Перкалаба”, „Кораллі”, „Гич-Оркестр”, „Дримба да Дзига”, „Рура”, „Фолькнери”, інші виконавці автентичної музики. Під час фестивалю буде встановлено рекорд України з виконання мелодії на дримбах найбільшою кількістю виконавців. Також під час фестивалю можна буде сходити в гори, покататися на ровері, порафтити на Черемоші. Бажаючі зможуть повчитися дримбати, плести, гончарити.Захід відбудеться під егідою славного Товариства Лева та за сприяння Всесвітнього Фонду Природи. Вхід на фестиваль буде безкоштовним. З Тернополя до Криворівні буде запропоновано організоване перевезення.