Міський голова Львова Андрій Садовий підписав ухвалу, якою на останній сесії 25 квітня депутати Львівської міської ради заборонили використання окупаційної і нацистської символіки на території Львова. Про це мер повідомив на брифінгу 29 квітня.На прохання прокоментувати критику прем'єра Микола Азарова щодо ухвал про заборону комуністичної, фашистської та символіки СРСР органами місцевого самоврядування в Західній Україні, Андрій Садовий сказав: "Це – позиція громади міста Львова. Цю позицію треба поважати і шанувати. Державна влада може мати зауваження. Треба діяти виключно згідно з чинним законодавством".