Вечір-презентація "Клубу Галицької кухні" відбудеться у п’ятницю, 17 травня, о 18:00, на 3-му поверсі пивоварної ресторації "Ковчег" (м.Тернопіль, вул. Живова 5а). У програмі вечора:
- виступи рестораторів: Михайла Гросуляка («Самогонна ресторація», Тернопіль) та Марка Зархіна («Кумпель Груп», Львів);
- лекція про витоки галицької кухні від культуролога Тараса Возняка;
- презентація Доктрини галицької кухні;
- представлення проектів, які втілюватиме Клуб;
- обговорення можливостей співпраці між рестораторами, виробниками, туристичними компаніями, громадськими організаціями, іншими зацікавленими сторонами.
"Клуб галицької кухні" (КГК) - громадська організація, створена на початку 2013 року, з метою відновлення та розвитку галицької кухні, як культурного феномену та можливості збільшити туристичні потоки в регіон, забезпечивши нові робочі місця у ресторанній, готельній, виробничій сферах.