Галичина.Інфо

У Львові пройде фестиваль аматорських короткометражок

У Львові пройде фестиваль аматорських короткометражок 23 травня у Львівській політехніці розпочнуться покази короткометражних студентських відео «Кінопіксель». На кінопоказі презентують 25 відеоробіт з України, з них 15 – студентів «Львівської політехніки». Всього оберуть 5 найкращих короткометражок. Цього року подія вже набула розголосу на міжнародному рівні, адже є кіноробота з Мінська.

Переможця обиратиме журі, до якого входять Чад Зуратлі та Андрій Воронов – організатори львівських кінофестивалів – і тележурналіст Люба Сорокіна. Головний приз конкурсу, 500 доларів США, отримає краща стрічка усієї програми. Перегляд конкурсних робіт та церемонія нагородження пройде о 20. 00 в актовій залі І навчального корпусу політехнічного університету.

«Це вже третій щорічний фестиваль. Його ідея виникла в рамках фестивалю «Весна політехніки». Ми помітили, що в кожному концерті учасники представляють цікаві і вартісні відеороботи, тож виокремили їх в кінофестиваль», - розповів голова культурно-масового відділу Колегії та профкому студентів «Львівської політехніки» Сергій Зварич.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові пройде фестиваль аматорських короткометражок
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2015