Галичина.Інфо
Хорватія дозволила українцям в'їзд без віз, якщо є шенгенка
Уряд Хорватії продовжив до 31 грудня 2013 року дію рішення про безвізовий в'їзд для іноземців, зокрема українців, які мають шенгенську візу. Як повідомляє прес-служба Міністерства закордонних справ України, безвізовий в'їзд до Хорватії дозволено іноземцям, які мають діючу дво- або багаторазову шенгенську візу "С", довгострокову візу "Д" або дозвіл на перебування, виданий будь-якою країною Шенгенської зони. У відомстві уточнили, що "на момент виїзду іноземця з Хорватії зазначені вище документи мають бути чинними". У МЗС Хорватії запевнили, що хорватська сторона вживе всіх заходів із метою оптимізації видачі громадянам України хорватських віз після вступу країни до Євросоюзу 1 липня поточного року.
Рекомендовано до перегляду:
Усі права застережено.
Передруки без зворотнього посилання заборонено.
galychyna.info © 2010-2015