Галичина.Інфо

У центрі Львова відбувся парад ретро-автомобілів

У центрі Львова відбувся парад ретро-автомобілів Цього року до Львова на фестиваль Leopolis Grand Prix приїхало 160 ретро-автомобілів з України, Польщі, Литви, Білорусі, Швейцарії, Німеччини і Великобританії. 22 червня вони змагалися на історичній трасі „Львівський трикутник”. Головний приз Leopolis Grand Prix здобуло авто 1938 року подружжя Іренеуша та Дороти Осовскі з Польщі. Друге місце зі званням віце-чемпіонів здобуло подружжя з Польщі Міхал і Анна Дзеньо на машині «Аеро-3000». Бронзовим призером став Михайло Прудніков з Дніпропетровська на автомобілі БМВ 1948 року.

23 червня центральними вулицями Львова проїхав парад історичних автомобілів у рамках фестивалю Leopolis Grand Prix. До параду також приєдналися історичні та сучасні мотоцикли. У заході взяло участь близько 20 ретро-автомобілів.

Окрім цього, сьогодні у програмі фестивалю ще презентація історії перегонів „Львівський трикутник” та авто-фан-клубу „ЗАЗ-Козак”.

Завершиться Leopolis Grand Prix виступом гурту „Перкалаба”.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У центрі Львова відбувся парад ретро-автомобілів
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2015