Галичина.Інфо

Меню - це мистецтво

Меню - це мистецтво «Меню як мистецтво» - під такою назвою в рамках гастрономічного фестивалю «Львів на тарілці» в Музеї мистецтва давньої української книги (вул. Коперника, 15а) відкрилась виставка французьких та американських ресторанних меню першої половини 20 ст. зі збірки відомого львівського ресторатора Вардкеса Арзуманяна.

На виставці презентовано близько сотні меню, які свого часу належали знаменитому паризькому ресторанному критику князю Курнонському (1872-1956).

«Цю колекцію я збираю вже багато років. В рамках фестивалю ми презентуємо меню створені видатними французькими графіками 20 ст. – Франциском Пульбо, Жоржем Емаром, Луї Жу, Жоржем Вілла та ін. Будуть також представлені кілька американських меню, привезені Курнонським з заокеанської подорожі у 1954 р. Приверне увагу раритетний експонат – меню ресторану бургонських вин, виконане за проектом знаменитого майстра модерну – Альфонса Мухи. Цією виставкою я хочу показати меню як мистецтво, адже саме через нього ми спілкуємось з нашими гостями», - розповів Вардкес Арзуманян.

Як зазначила кандидат мистецтвознавства, завідувач відділом європейського мистецтва 19-20 ст. Львівської національної галереї мистецтв Віта Сусак, меню є своєрідним «містком» між культурою приготування і культурою споживання їжі, важливою деталлю у складному механізмі життя міста.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Меню - це мистецтво
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2015