Галичина.Інфо
У Львові обрали найсмачніші андрути
Вчора, 29 червня, в рамках фестивалю «Львів на тарілці» у внутрішньому дворику львівської Ратуші відбувся конкурс андрутів – традиційних галицьких солодощів із вафель. Як пояснили ведучі, свято-конкурс, організоване «Клубом галицької кухні», мало на меті відродження традиції готування андрутів. В журі, яке оцінювало представлені на конкурс андрути, увійшли, зокрема, письменник Юрій Винничук, ресторатор Марк Зархін, політолог Тарас Возняк і журналіст Всеволод Поліщук. Андрути оцінювали за такими критеріями, як зовнішній вигляд (презентація), смак і оригінальність рецепту. Перемогу у конкурсі здобула Оксана Солук. Переможиця отримала 1 тис. грн. За друге і третє місце на конкурсі переможці отримали по 500 грн.
Рекомендовано до перегляду:
Усі права застережено.
Передруки без зворотнього посилання заборонено.
galychyna.info © 2010-2015