Галичина.Інфо

У Львові обрали найсмачніші андрути

У Львові обрали найсмачніші андрути Вчора, 29 червня, в рамках фестивалю «Львів на тарілці» у внутрішньому дворику львівської Ратуші відбувся конкурс андрутів – традиційних галицьких солодощів із вафель. Як пояснили ведучі, свято-конкурс, організоване «Клубом галицької кухні», мало на меті відродження традиції готування андрутів. В журі, яке оцінювало представлені на конкурс андрути, увійшли, зокрема, письменник Юрій Винничук, ресторатор Марк Зархін, політолог Тарас Возняк і журналіст Всеволод Поліщук. Андрути оцінювали за такими критеріями, як зовнішній вигляд (презентація), смак і оригінальність рецепту. Перемогу у конкурсі здобула Оксана Солук. Переможиця отримала 1 тис. грн. За друге і третє місце на конкурсі переможці отримали по 500 грн.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові обрали найсмачніші андрути
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2015