Галичина.Інфо
На Львівщині археологи розкопали монастирську будівлю XVII-XVIII ст.
Цьогорічні розкопки, які проводять студенти першого-третього курсів Львівського національного університету та Загребського університету з Хорватії на території легендарного міста Пліснеська та монастиря (XI століття) в Підгірцях дали гарні результати. Археологам вдалося відкрити монастирську будівлю XVII-XVIII століть. Віднайдено монастирські келії, печі, камін, знайдено багато унікальних кахлів, керамічного посуду, австрійських монет, побутових речей – завісів, засувок, клямок. Розкопки тривають, повідомляє osbm.info.
Рекомендовано до перегляду:
Усі права застережено.
Передруки без зворотнього посилання заборонено.
galychyna.info © 2010-2015