У неділю, 18 серпня, в Шевченківському гаю розпочнеться щорічний фестиваль «Свято хліба». «Родзинкою» свята стане півтораметровий коровай, який почнуть випікати вже завтра.«Хліб почнуть випікати у суботу, працюватиме над його виготовленням п’ятеро майстрів. За приблизними підрахунками, красень-коровай важитиме до 27 кг. Рецепт – традиційний. Після закінчення фестивалю, цей коровай розріжуть та частуватимуть ним усіх гостей свята», - розповідає координатор свята Максим Говоруненко.
У програмі свята – концерт, бійці «Середньовічної Тустані», дегустація різного хліба та булочок. На дитячій галявині малюки зможуть брати участь у конкурсах від організаторів та різних майстер-класах, серед яких – рогозоплетіння, майстрування ляльок-мотанок, гончарство, випікання пташок з тіста та ткацтво.
Цьогорічне «Свято хліба» стане дев’ятим та зустрічатиме гостей з України та Польщі.
Торік Свято хліба у Львові зібрало понад 30 тисяч відвідувачів.