16 серпня у місті Буськ Львівської області відкрили дитячий будинок сімейного типу. Дитбудинок утворено на базі родини Севруків, у яких вже є троє своїх і четверо прийомних дітей. Упродовж року на спільне проживання та виховання в цю сім’ю буде влаштовано ще до п’ятьох дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Загалом до кінця цього року повинні здати в експлуатацію 6 таких проектів. Наступним проектом , який заплановано відкрити на Львівщині, є дитячий будинок сімейного типу у селі Домажир.Сім’я Севруків пройшла курс підготовки прийомних батьків та батьків – вихователів у Львівському обласному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, і отримала рекомендацію щодо включення до банку даних про дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, і сім’ї потенційних усиновлювачів, опікунів, піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів. Це обов'язкова умова, адже вихователями і батьками ДБСТ можуть бути лише громадяни, які пройшли відповідне навчання. Такі батьки можуть брати на виховання до 10 дітей-сиріт. Відповідно до законодавства, на кожну дитину-сироту та дитину, позбавлену батьківського піклування, які виховуються у прийомних сім’ях та ДБСТ, виплачують 2 прожиткові мінімуми та 35% зарплати одного з батьків. Такі сім’ї прирівнюються до багатодітних сімей. Дітей в такі сім’ї готують в сімейних групах.
Усього, у Львівській області - в родини влаштувано 300 дітей-сиріт: 152 дітей - в 23-х будинках сімейного типу та 148 дітей у 97 прийомних сім’ях. За словами мера Львова Андрія Садового, у місті – найменша кількість сиріт в Україні – 620.