23 серпня у Львові відзначатимуть День вишиванки. Тож працівники Львівської міської ради традиційно одягнуть вишите вбрання. Про це повідомили в прес-службі Львівської міської ради. У мерії закликають усіх містян та гостей Львова долучитись до цієї традиції та вдягнути національний стрій. Свято вишиванки таким чином відзначатимуть вже восьмий рік поспіль. Вперше у Ратуші традиція була започаткована у 2007 році.«На День Прапора прийдімо на роботу у вишиванках! Не на урочистості, святкування, концерт чи фестиваль, а саме на роботу... Так ми пригадуємо і демонструємо велику спільну частину нашої ідентичності, почуваємо себе громадою», – наголосив заступник міського голови з гуманітарних питань Василь Косів.