Галичина.Інфо

Музею Шептицького 100 років!

Музею Шептицького 100 років! Сьогодні у Львові розпочались урочистості до століття, відтоді як Митрополит Андрей Шептицький передав Національний музей у Львові в дар народові Галичини. Із цієї нагоди в Національному музеї нині відкрили виставку, яка триватиме до кінця року. Як зазначають організатори, відзначення сторіччя проголошення Митрополитом Андреєм Шептицьким передачі Національного музею в дар Галицькому народові має за мету привернути увагу суспільства до збереження музейних пам’яток, духовного й культурного зростання та є виявом щирої турботи Української Греко-Католицької Церкви про історичну спадщину і майбутнє Галицького народу.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Музею Шептицького 100 років!
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2015