Галичина.Інфо

На Львівщині відбувся турнір з веслування серед школярів

На Львівщині відбувся турнір з веслування серед школярів У Львівській області 7-8 вересня відбувся турнір з веслування на байдарках і каное серед школярів, присвячений пам’яті заслуженого тренера України Богдана Мороза. В змаганнях взяли участь 170 учасників, які представляли дитячо-юнацькі спортивні школи Львівської області, зокрема СДЮШОР №1, ДЮСШ «Добротвір», ДЮСШ-3, СДЮШОР «Веслярик».

Цього року змагання проводилися серед юнаків та дівчат у трьох вікових групах: 1998-99 р.н. на каное і байдарках (дистанції 200 і 500 метрів), 2000-2001 р.н. на каное і байдарках (дистанції 500 і 200 метрів), 2002 р.н. та молодші на каное і байдарках (дистанція 200 метрів).
Серед юнаків 1998-99 р.н. на дистанції 200 метрів не було рівних учню СДЮШОР № 1 Роману Притулі. У двійках учні СДЮШОР №1 в складі Юрія Дякуна та Романа Притули завоювали срібні медалі.
Серед наймолодших учасників кращими у байдарці-двійці стали Володимир Ганчук та Юрій Зуб. З великим відривом на дистанції 200 м у байдарці-одиночці переміг Володимир Публіченко.

Рекомендовано до перегляду:

» » » На Львівщині відбувся турнір з веслування серед школярів
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2015