Галичина.Інфо

До Львова приїдуть провідні мікробіологи світу

До Львова приїдуть провідні мікробіологи світу З 20 по 21 вересня у Львові відбуватиметься сорокове засідання Керівного комітету федерації європейських мікробіологічних товариств FEMS, до якої входять 46 національних товариств з 36 країн.

Цьогоріч засідання Керівного комітету FEMS проведуть у дзеркальній залі ЛНУ імені Івана Франка. На засіданні будуть представники усіх держав Євразійського континенту, крім Боснії та Герцеговини і Албанії. Загалом близько 50 учасників, серед яких будуть президент FEMS доктор Бернхард Шинк (Німеччина) та віце-президент FEMS доктор Жан-Клод Піфаретті (Швейцарія). Представляти Україну будуть академіки НАН України Андрій Сибірний та Валентин Підгорській.
Метою засідання є звіт кількох країн учасників про новітні досягнення у мікробіології за рік. Також цього року обиратимуть нового віце-президента FEMS та визначатимуть місце проведення конгресу федерації європейських мікробіологічних товариств, який відбудеться у 2017 році.

Рекомендовано до перегляду:

» » » До Львова приїдуть провідні мікробіологи світу
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2015