Згідно з розпорядженням уряду, за рахунок залишку коштів Державного фонду охорони навколишнього природного середовища, який утворився на 1 січня 2013 року, виділяється 132 млн грн «для здійснення заходів з вивезення небезпечних відходів із вмістом гексахлорбензолу з полігону токсичних відходів ТОВ «Оріана - Галев». На ці ж заходи виділено 148 млн грн за рахунок коштів зазначеного фонду. Тож, усього на завершення вивезення та утилізацію гексахлорбензолу з полігону токсичних відходів у Калуші Міністерству екології та природних ресурсів виділено 280 млн грн, - саме стільки необхідно для повного вивезення гексахлорбензолу з Калуша.Нагадаємо, з лютого 2010 року Калуш і кілька навколишніх сіл президентським указом оголошені зоною екологічної катастрофи. У тому ж році з держбюджету було виділено близько 400 мільйонів гривень на вивезення гексахлорбензолу і першочергові роботи на Домбровському кар’єрі. За даними Мінприроди, в 2010 році проведено роботи з видалення відходів гексахлорбензолу з площі 4374 м кв. і вивезено 8514 тонн відходів. Територія, на якій знаходяться залишки гексахлорбензолу, становить 14 тис. 991 кв. м, з якої необхідно видалити близько 22,5 тис. тонн небезпечних відходів.
Гексахлорбензол - хімічна сполука, що застосовується для боротьби з сажковими грибками злаків; входить до складу протруйників насіння. Має високу токсичність, що виявляється вже за надзвичайно малих доз.