4-6 жовтня у Львові відбуватиметься фестиваль, що підтримує здоровий та активний спосіб життя. Грінстрім-парк фест – це ініціатива Львівської міської громадської організації «Студентський Клуб «Гілель». За задумом організаторів, фестиваль має привернути увагу молоді до здорового та активного способу життя. Крім того, у задумах організаторів – репрезентувати Львів як місто, що дбає про здорове майбутнє мешканців.Розпочнеться GREENSTREAM-PARK Fest біля Порохової вежі 4 жовтня о 12.00. Протягом трьох днів там відбуватимуться різноманітні заходи, буде тир (дартс), батути, армреслінг, капуеро, STREET WORKOUT, інтерактивні шахи, оutdoor training – командні змагання. Тут кожен зможе чомусь навчитись і продемонструвати себе. У п’ятницю, 4 жовтня, передбачена також і вечірня локація – Бернарден-Гарднер (вул. Валова, 18). Там запланований концерт: виступи музичних гуртів, фаєр-шоу, світлове шоу.