Галичина.Інфо

У Львові розпочався відкритий чемпіонат України з алтимату

У Львові розпочався відкритий чемпіонат України з алтимату 5-6 жовтня у Львові відбуватиметься відкритий чемпіонат України з алтимату серед змішаних команд. У чемпіонаті візьмуть участь 6 команд зі Львова, Івано-Франківська, Луцька, Києва, Харкова та Бреста, повідомили у прес-службі Львівської міськради. Змагання відбуваються на стадіоні «Сільмаш» сьогодні з 10.00 до 19.00. А завтра там же розпочнуться о 9.00 і триватимуть до 16.00. Організатор змагань – Львівська обласна федерація літаючих дисків.

Алтимат – це командний неконтактний вид спорту з літаючим диском (літаючою тарілкою). Грають дві команди у прямокутному полі зі зонами на кінцях, як в американському футболі. Ціль – пасами провести диск через ігрове поле до зони суперника, де його мусить зловити один з гравців команди. Команда в обороні намагається збити або перехопити пас, щоб перейти в атаку. Особливість алтимату – відсутність арбітрів. Усі спори вирішують самі гравці з огляду на «дух гри» – фундаментальну філософію алтимату, в основі якої лежить чесність та повага до суперника.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові розпочався відкритий чемпіонат України з алтимату
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2015