Галичина.Інфо
У Львові відкрили пам'ятник Кульчицькому
Сьогодні, 22 жовтня, у Львові відкрили пам'ятник Юрію-Францу Кульчицькому - вихідцю з Галичини, який 1683 року відкрив першу кав`ярню у Відні і вважається поширювачем цього напою у Центрально-Східній Європі. Пам`ятник Кульчицькому встановили коштом львівської кавової фабрики «Галка», а спроектували пам'ятник львівські архітектори Володимир і Павло Сколоздра. На відкритті пам'ятника, встановленого на площі Данила Галицького, було кілька сотень львів'ян, представники місцевої влади, дипломати та священики.
Рекомендовано до перегляду:
Усі права застережено.
Передруки без зворотнього посилання заборонено.
galychyna.info © 2010-2015